OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

   Tak další country bál je za námi a troufám si říct, že velmi úspěšný. Servis byl skvělý, tím chci ještě jednou poděkovat manželům Jandáskovým za to jak se o nás starali. V "kulturáku" ve Velkých Bílovicích se hraje opravdu velmi dobře. Je to dáno tím prostředím, ale i tím jak je postaven. Účast tanečníků z různých country klubů byla hojná. Bál navštívily kluby z Velkých Pavlovic, Charvatské N. Vsi, Veselí n. Moravou, Kyjova, Hustopeč a hlavně Velkých Bílovic, které obohatili naše vystoupení pěknými variacemi country tanců, ale i vlastním vystoupením. Škoda, že jen místních návštěvníků bylo méně než se očekávalo. Lidé dnes přece jenom chtějí být baveni, než se chtějí bavit. Ale doufejme, že se to opět vrátí. Protože není to vše jenom o country, popu nebo rocku. Je to o radosti z hudby, tance a ze života a ze setkání s přáteli. Podobně jak dělá radost nám, že vám můžeme hrát. Jinak celkově byl country bál skvělý a budeme rádi, pokud si budeme moct zde zahrát i v budoucnu. 

   Závěrem bych chtěl opět požádat všechny, kteří nás fotili, aby nám poslali nějakou tu fotečku do galerie. Prozatím jsem objevil na netu jenom video z Velkých Pavlovic. Akorát nemám tolik času surfovat a vyhledávat nějaké ty střípky z country  bálu. Děkuji a těšíme se, že se opět setkáme na setkání příznivců country music. 

Plakát