OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

   Tak první letošní country bál v Moravském Žižkově máme úspěšně za sebou. Tradičně Danka Veverková a její tým dokonale bál připravili. V programu nechyběly country, ale i jiné tance, soutěž v pití piva, tombola a v neposlední řadě i pěvecké vystoupení samotné Danky, která se i přes zdravotní handicap s tím poprala na výbornou. Nakonec ještě naučila návštěvníky bálu i jeden vtipný mexický tanec. Těší mě, že účast byla velká a nejen ze strany místních, ale navštívily nás i spřátelené taneční kluby a naši fanoušci. Tímto bych se chtěl omluvit, že jsem se se všemi nepozdravil, ale vždy při prvním vystoupení jsem trochu nervózní z toho, aby vše klaplo. Do repertoáru jsme zařadili i některé novinky a velmi nás potěšilo, že se velmi líbila píseň "Studánka" od Oldy Slížka s textem Jožky Mikeše. A to nejlepší nakonec. Jako host našeho vystoupení byl skvělý muzikant, hráč na foukací harmoniky a zpěvák Josef JOPE Forman, který za námi dojel až ze Zlína. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za podporu. Doufám, že se ještě potkáme na nějakém jevišti.

   Foto z country bálu ještě doplním a chtěl bych poprosit fotografy, kteří byli na bále, zda-li by neposkytli nějakou fotku. Stačí poslat e-mailem i ve zkomprimovaném tvaru. Předem moc děkuji.

plakát     Další foto viz. galerie